Bardzo ciekawa propozycja, która przypadnie do gustu miłośnikom wędkarstwa. Mały zgrabny nóż składany z limitowanej kolekcji dla North American Fishing Club.
Wyjątkową oprawę noża stanowi jego opakowanie, które w tym wypadku jest elegancko wykonanym drewnianym pudełkiem z zielonym „bilardowym” wnętrzem. Taki zestaw doskonale sprawdzi się jako nietuzinkowy podarunek.

Kompaktowe rozmiary pozwalają na wygodne noszenie noża w każdych warunkach. Długość otwartego foldera to 165 milimetrów, z czego długość głowni to 70 milimetrów. Rękojeść o długości 93 milimetry pozwala na wygodny chwyt i bezpieczną pracę.

Rękojeść to dwa stalowe linery (blokada Liner Lock), na których znajdują się okładziny z egzotycznego drewna. Na środku jednej z okładzin znajduje się metalowy logotyp NAFC (North American Fishing Club).
Wygodne i bezpieczne noszenie noża daje nam duży stalowy klips, którego budowa (Deep Carry) pozwala na całkowite schowanie foldera w kieszeni.

W tylnej części rękojeści znajduje się otwór pozwalający na przełożenie ozdobnej zawieszki z rzemienia bądź microcrodu.
Biorąc pod uwagę niską wagę całej konstrukcji (77 gramów), folder ten świetnie będzie sprawdzał się jako miejskie edc, chociaż oczywiście bez problemu poradzi sobie z pracami w terenie, jeżeli będą one dopasowane do jego wymiarów.
Otwieranie głowni umożliwia ciekawy kołek wykonany z tworzywa sztucznego, którego wielkość pozwala na bardzo wygodne operowanie.

Głownia o grubości 2,6 milimetra wykonana ze stali 420 jest częściowo ząbkowana (COMBO). Zęby na głowni są bardzo ostre, dzięki czemu bez problemu możemy ciąć materiały z tworzyw sztucznych, a także wszelkiego rodzaju linki, taśmy, itp.

Na uwagę zwraca dobre wykonanie foldera, a także wzorowa mechanika otwierania głowni. Małe rozmiary pozwalają na wygodne noszenie noża w kieszeni, a solidny klips zapewnia dyskretne noszenie. Okładziny z egzotycznego drewna nadają całości eleganckiego wyglądu, a logotyp NAFC będzie ciekawym dodatkiem dla każdego miłośnika wędkarstwa.

Zapraszamy do naszego sklepu i zapoznania się z pełną ofertą noży składanych.