Tegoroczna nowość w ofercie firmy Browning, która nie przypadkiem znajduje się w linii taktycznych produktów Black Label.

Zaprojektowany tak, by można było błyskawicznie dobyć go z kieszeni i użyć. Bardziej jako nóż do zadań specjalnych, niż narzędzie nadające się na edc.

Krótka i mocna głownia (92 milimetry) o profilu tanto i bardzo wygodna rękojeść z okładzinami z G10. Powierzchnia okładzin jest głęboko frezowana, co zapewnia pewny i mocny chwyt nawet przy mokrych dłoniach.

Otwór na końcu rękojeści pozwala na wygodny chwyt, a ruchoma rampa na grzbiecie daje solidne podparcie dla kciuka przy chwycie głownią w dół.

Jimping (nacięcia) znajdziemy również na grzbiecie głowni, przy czym ich umiejscowienie pozwala znaleźć indywidualny sposób trzymania noża i ułożenia kciuka.

Blokada głowni to linerlock, który wygodnie obsługuje się nawet w rękawiczkach. Listek blokady został doskonale dopasowany do tylnej części głowni, dzięki czemu po otwarciu noża nie występują nawet minimalne luzy.

Duży stalowy klips pozwala na noszenie foldera na krawędzi kieszeni, a możliwość jego przełożenia daje opcję wyboru, czy nóż chcemy nosić w prawej, czy też lewej kieszeni.

Speed Dial Pocket Deploy Knife to nietypowy nóż, który przez swój taktyczny charakter doskonale pasuje jako uzupełnienie wyposażenia. Mocna głownia pozwoli na większy zakres prac niż standardowe ostrza, a wygodna i uniwersalna rękojeść zapewnia komfort i wygodę. Klips umożliwia montaż noża na systemie molle, pozwalając nosić go w dowolnym miejscu. Ciekawa pozycja dla miłośników sprzętu taktycznego.

Zapraszamy do naszego sklepu i zapoznania się z całą ofertą noży taktycznych!