Firma Pro-Tech Knives to amerykańska, rodzinna manufaktura założona w 1998 roku, mająca za sobą przeszło 45 lat doświadczenia, które owocuje obecnym wizerunkiem. Pro-Tech Knives to przede wszystkim bardzo wysoka jakość, która możliwa jest dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Obróbka materiałów przy pomocy obrabiarek cyfrowych CNC pozwala na doprowadzenie do perfekcji każdego produktu, zarówno pod względem wyglądu jak i jego mechaniki. Unikatowe projekty noży powstają dzięki współpracy z firmy z kniemakerami, którzy znani są ze swoich prac na całym świecie. Niepowtarzalne linie jakie wprowadza Allen Elishewitz, taktyczny design Ernesta Emersona, ciekawe projekty Blackie Collins’a, czy też doskonałe technicznie automaty Waltera Brend’a są niejako wizytówką firmy.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Dla stałych klientów istnieje możliwość negocjacji cen.


SERIA GODFATHER

Godfather, czyli Ojciec Chrzestny, to cztery cale doskonałej głowni, połączonej z niebywałą mechaniką. Inspiracja klasycznymi nożami Italian Stiletto w połączeniu z najlepszymi materiałami. Dostępne są modele zarówno w klasycznym wykończeniu, jak i modele inkrustowane ręcznie, z ostrzami z pięknych damastów, a także ciekawymi wstawkami na rękojeści (micarta, włókno węglowe, drewno egzotyczne, itp.).

Wymiary:
– długość otwartego – 235 mm
– długość głowni – 101 mm

Mod. 920 GODFATHER

Głownia ze stali 154CM w wykończeniu bead blast. Rękojeść aluminium anodyzowane na kolor czarny.

Cena brutto: 1299zł

Mod. 906C GODFATHER CUSTOM

Wstawki z drewna cocobolo, przycisk zdobiony pinem mozaikowym. Głownia wykonana z damastu Nichols`a o wzorze „ladder pattern” i ręcznie satynowanym tytanowym klipsem.

Cena brutto: model czasowo niedostępny

Mod. 930 GODFATHER SKULL

Głownia ze stali 154CM w wykończeniu satin. Wstawki z micarty ze zdobieniami (wypalane laserem) autorstwa Lindy Karst.

Cena brutto: model niedostępny


SERIA GODSON

Noże z serii Godson to połączenie pięknej linii z doskonałą mechaniką. Wyraźna inspiracja włoską stylistyką oraz najlepsze materiały.
Godson to mniejsza wersja noża Godfather.

Wymiary:
– długość otwartego – 192 mm
– długość głowni – 80 mm

Mod. 700 CF GODSON

Głownia ze stali 154CM w wykończeniu satin, rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowanego na kolor szary, wstawki z włókna węglowego i czarny klips do mocowania.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. 700 GODSON

Głownia ze stali 154CM z wykończeniem satin. Rękojeść aluminium anodyzowane na kolor szary, wstawki z czarnego G10.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. 700 GODSON JAZZ

Wersja limitowana z głownią ze stali 154CM z wykończeniem satin, rękojeść aluminium anodyzowane na piękne niebieskie (elektryczne) kolory, ze wstawkami z czarnego G10.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. 721 GODSON

Piękna wersja tego doskonałego automatu. Głownia ze stali 154CM z czarną powłoką. Rękojeść z anodyzowanego na czarno aluminium T6 6061.

Cena brutto: model niedostępny


SERIA STRIDER + PROTECH

Folder który powstał z kooperacji firmy STRIDER i PROTECH. „Kultowy” wręcz model SnG, tym razem w doskonałej, automatycznej odsłonie. Mocny i duży nóż z niebywałą wręcz mechaniką.

Wymiary:
– długość otwartego – 210 mm
– długość głowni – 89 mm

Mod. STRIDER + PROTECH EARTH BROWN

Głownia ze stali 154CM z wykończeniem stonewash. Rękojeść to połączenie stali i G10 w kolorze brązowym.

Cena brutto: model niedostępny


SERIA ROCKEYE

Projektantem noży z serii ROCKEYE jest Les George – dawny żołnierz Marines, który bazując na swoich bojowych doświadczeniach stworzył mocny nóż do pracy. Wygodna rękojeść i mocna głownia pozwala na zastosowanie noża w ciężkich warunkach.

Wymiary:
– długość otwartego – 213 mm
– długość głowni – 86 mm

Mod. 102 ROCKEYE

Głownia combo ze stali D2 CPM z powłoką DLC, rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowanego na kolor czarny.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. 161 SW ROCKEYE

Głownia ze stali CPM-154 z wykończeniem stonewash. Rękojeść z teksturowanego aluminium T6 6061 anodyzowanego na głęboki czarny kolor. Na rękojeści czaszka z czystego srebra której twórcą jest Bruce Shaw. Do noża dołączona zawieszka z paracordu z efektowną metalową czaszką (custom skull lanyard).

Cena brutto: mdel niedostępny

Mod. 205 ROCKEYE S

Głownia ze stali CPM-154 z wykończeniem satin. Rękojeść z teksturowanego aluminium T6 6061 anodyzowanego na kolor czarny.

Cena brutto: model niedostępny


SERIA EMERSON / PROTECH

Seria ta powstała dzięki współpracy firmy Protech z legendą nożowego świata – Ernestem Emersonem. Emerson opracował swój własny wizerunek noża, stosując często jednostronny szlif chisel w połączeniu z prostą, wygodną rękojeścią. We współpracy z firmą Protech, na bazie znanego modelu CQC 7, powstała doskonała seria automatów łączących w sobie doskonałą mechanikę z rewelacyjną użytkowością.

 Wymiary:
– długość otwartego – 201 mm
– długość głowni – 82 mm

Mod. E7A152 EMERSON CQC7 TUXEDO IVORY MICARTA

Głownia ze stali 154CM o szlifie spearpoint z czarnym wykończeniem. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowana na kolor czarny z okładzinami wykonanymi z ciekawej micarty (Tuxedo Ivory Micarta).

Cena brutto: model niedostępny

Mod. GV CUSTOM EMERSON CQC7 TANTO

Model limitowany (50 sztuk). Głownia ze stali 154CM ze szlifem chisel. Rękojeść aluminium z ręcznym anodyzowaniem nawiązującym do gorącej lawy.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. E7A24 EMERSON CQC7

Głownia ze stali 154CM w wykończeniu stonewash. Rękojeść z aluminium T6 6061 ze wstawkami z G10 w kolorze kamuflażu.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. E7A3 EMERSON

Głownia ze stali 154CM w czarnej powłoce. Rękojeść aluminium T6 6061 anodyzowana na czarno.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. E7T3 EMERSON CQC7 PUNISHER TANTO

Głownia z jednostronnym szlifem (CHISEL) w podwójnym wykończeniu wykonana ze stali 154CM. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowanego na kolor czarny, z efektowną grafiką czaszki z filmu Punisher.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. E7T03 EMERSON

Głownia ze stali 154CM z czarną powłoką DLC. Rękojeść aluminium T6 6061 anodyzowana na czarno.

Cena brutto: model niedostępny


SERIA RUNT I SPRINT

Dzięki kompaktowym rozmiarom noże z tej serii idealnie nadają się na edc (every day carry). Wygodna rękojeść, rewelacyjna mechanika i wysoka dbałość o szczegóły czyni te noże ciekawą propozycją dla każdego, kto doceni nóż w codziennym użyciu.

RUNT – długość otwartego – 134 mm, długość głowni – 49 mm
SPRINT – długość otwartego – 127 mm, długość głowni – 49 mm

Mod. 4401 RUNT J4 JALAPENO

Głownia ze stali 154CM z czarną powłoką. Rękojeść z aluminium T6 6061 w naturalnym kolorze. Dodatkowo wstawki z czarnego G10. Przycisk do otwierania głowni inkrustowany również wstawką z czarnego G10. Jest to piękna i bardzo elegancka wersja tego sympatycznego noża.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. 4411 RUNT J4 JALAPENO

Głownia ze stali 154CM z wykończeniem satin. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowanego na kolor czarny.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. 4416 RUNT J4 JALAPENO

Głownia ze stali 154CM w czarnej powłoce. Rękojeść z anodyzowanego na kolor niebieski aluminium T6 6061.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. 4415 S RUNT J4 JALAPENO

Głownia typu combo (plain/serrated) ze stali 154CM z czarną powłoką. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowanego na kolor czarny.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. 2915 SPRINT

Głownia ze stali CPM-S35VN z wykończeniem satin. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowanego na kolor czarny ze wstawką z włókna węglowego (Carbon Fiber). Dostępne są dwie wersje różniące się wykończeniem powierzchni włókna węglowego (matowy lub połysk).

Cena brutto 779 zł


SERIA TR-1 i TR-2 – TACTICAL RESPONSE

Seria o taktycznym wyglądzie, która sprosta wielu zadaniom, nawet ciężkiej i nietypowej pracy. Świetnie zaprojektowana rękojeść pozwala na wygodny i pewny chwyt, a doskonała mechanika pozwala zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wymiary:
– długość otwartego – 193 mm
– długość głowni – 76 mm

Mod. TR 1.1 2-TONE

Głownia tanto ze stali 154CM i z podwójnym wykończeniem (Stonewash + Satin). Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowanego na kolor czarny.

Cena brutto 849 zł

Mod. TR 2.66 JAZZ SKULL

Głownia ze stali 154CM z czarną powłoką DLC. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowanego na oryginalne czarno niebieskie kolory. Na rękojeści czaszka wykonana z czystego srebra.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. TR-2.63 SKULL GRAY

Głownia ze stali 154CM z wykończeniem satin. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowanego na piękny głęboki szary kolor. Na rękojeści czaszka z czystego srebra której twórcą jest Bruce Shaw. Jest to numerowana wersja (tylko 500 sztuk).

Cena brutto: model niedostępny

Mod. TR-2.1 REGULAR

Głownia ze stali 154CM z wykończeniem Beadblast. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowanego na kolor czarny.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. TR-2.1 SMOOTH

Głownia ze stali 154CM z wykończeniem Beadblast. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowanego na kolor czarny.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. TR-2.1 SKULL

Głownia ze stali 154CM z wykończeniem Beadblast. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowanego na kolor czarny. Na rękojeści czaszka z czystego srebra której twórcą jest Bruce Shaw.

Cena brutto: model niedostępny


SERIA TR-3 – TACTICAL RESPONSE III

Seria noży zaprojektowana dla pracowników mundurowych. Mocna głownia w połączeniu z wygodną rękojeścią, czyni ten nóż ciekawą ofertą dla każdego, kto w swoim wyposażeniu potrzebuje dobrego noża.

Wymiary:
– długość otwartego – 203 mm
– długość głowni – 89 mm

Mod. TR-3.41 LIMITED EDITION

Limitowana edycja (tylko 200 sztuk). Głownia ze stali 154CM z wykończeniem satin. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowane na czarno-szary kolor, a w niej ciekawa wstawka „skull & bones” którą zaprojektował Bruce Shaw.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. TR-3.42 LIMITED EDITION

Limitowana edycja (tylko 200 sztuk). Głownia ze stali 154CM z czarną powłoką DLC. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowane na czarno-szary kolor, a w niej ciekawa wstawka „skull & bones” którą zaprojektował Bruce Shaw.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. TR-3 J4

Głownia ze stali 154CM z czarną powłoką DLC. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowane na bardzo ciekawe niebiesko-czarne wzory.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. TR-3 CARBON FIBER 2

Głownia ze stali 154CM z czarną powłoką DLC. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowane na czarno i ze wstawką z włókna węglowego (CARBON FIBER).

Cena brutto: model niedostępny

Mod. TR-3 7725 SW Limited Edition

Limitowana wersja manualna z głownią ze stali S35VN. Rękojeść z teksturowanego tytanu (CNC) i anodyzowanego na kolor niebieski.

Cena brutto 1995 zł


SERIA TR-4 – TACTICAL RESPONSE IV

Seria dużych i wytrzymałych folderów o taktycznej duszy. Doskonałe połączenie użytkowej głowni, z wygodną pełnowymiarową rękojeścią w której znajduje się zbijak do szyb. Rewelacyjna mechanika zarówno w wersjach manualnych, jak i automatycznych.

Wymiary:
– długość otwartego – 235 mm
– długość głowni – 101 mm

Mod. TR4.MA1

Wersja manualna. Głownia ze stali 154CM w wykończeniu stonewash. Blokada button lock. Rękojeść aluminium T6 6061 anodyzowana na czarno, zakończona zbijakiem do szyb.

Cena brutto 1095 zł

Mod. TR-4.1

Głownia ze stali 154CM w podwójnym wykończeniu (satin/stonewash). Rękojeść z aluminium T6 6061 w kolorze czarnym, zakończona zbijakiem do szyb.

Cena brutto: model niedostępny


SERIA DON LARGE

Włoska stylistyka, w połączeniu z doskonałą mechaniką i świetnymi materiałami.
Niska waga, a także smukła linia pozwala na noszenie noża jako miejskie edc.

Wymiary:
– długość otwartego – 263 mm
– długość głowni – 114 mm

Mod. 1945 LARGE DON

Głownia ze stali 154CM z czarną powłoką DLC. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowanego na kolor szary. Efektowna wstawka z ciemnego włókna węglowego (CARBON FIBER).

Cena brutto: model niedostępny


SERIA NEWPORT

Małe i lekkie noże składane z głownią automatyczną. Doskonałe na edc, świetnie poradzą sobie z codziennymi wyzwaniami.

Wymiary:
– długość otwartego – 181 mm
– długość głowni – 76 mm

Mod. NEWPORT MASTODON TOOTH – CUSTOM

Przepiękny automat w niepowtarzalnym wykonaniu. Głownia wykonana z damascusu (nierdzewny damast), którego autorem jest Chad Nichols. Stalowa, ręcznie satynowana rękojeść posiada wstawkę z fragmentu zęba mamuta. Przycisk do otwierania zdobiony efektownym pinem mozaikowym.

Cena brutto: model niedostępny

Mod. 3405 NEWPORT

Głownia ze stali S35VN w wykończeniu satin. Rękojeść z aluminium T6 6061 anodyzowane na głęboki czarny kolor.

Cena brutto: model niedostępny