I już nowy towar czeka na Państwa w naszym sklepie!

W tej dostawie znalazło się sporo niesamowitych ciekawostek. Warto zwrócić uwagę na doskonałe noże firmy Buck, zarówno składane, jak i te o stałej głowni. Równie warte zainteresowania są nowości od firmy CRKT, a wśród nich model Ripple z własnoręcznym grawerowanym podpisem Kena Oniona. Oczywiście nie zabrakło sporej ilości noży firmy Kershaw, począwszy od małych modeli typu Decoy, poprzez świetną serię Shuffle, aż po większe modele o stałej głowni. Znajdzie się również kilka perełek, takich jak doskonały nóż BlackJack Model 6, Maxpedition Excelsa, czy niesamowite KAI Personal Steak Knife. Na półkach nie zabraknie również wszelkich noży outdoorowych, a także maczet i toporków. Miłośników klasycznej linii zadowoli seria składanych noży Svord, a także piękne scyzoryki Rough Rider.

Poza nożami, czeka na Państwa spora ilość różnego rodzaju mini tool’s firmy Swiss+Tech, a także ogromna ilość użytkowych breloków różnych firm. Poza nimi znalazła się potężna oferta wszelakich latarek, zarówno tych do kluczy, jak i w pełni wymiarowych. Do tego ciekawe modele taktycznych długopisów, a także wszelkiego rodzaju gadżety firmy NiteIze.

Ofertę uzupełnia seria ostrzałek, które pozwolą zadbać o ostrość każdego noża, a także całkiem pokaźna oferta paracordu w różnych kolorach, w tym z serii Zombie, a także GITD (świecący w ciemności).

Poniżej prezentujemy mały wycinek tego, co znalazło się w naszym sklepie. Pełną ofertę już mogą Państwo poznać, odwiedzając nasz sklep.

Serdecznie zapraszamy!!