Miło nam poinformować, iż najnowsza dostawa już jest w naszym sklepie, a więc półki zapełniły się zarówno znanymi i popularnymi modelami, jak i wieloma nowościami.

W tej dostawie pojawiło się kilka bardzo ciekawych pozycji. Warto zwrócić uwagę na dwa składane noże firmy Esee, czyli model Avispa i Zancudo, które posiadamy w bardzo ciekawym wydaniu – głownie ze stali D2 i okładziny z włókna węglowego, bądź polimeru. Ciekawą pozycją są noże firmy Real Steel, które oferują doskonałe wykonanie idące w parze z bardzo atrakcyjną ceną. Równie interesujące są składane noże znanej firmy CRKT, a zwłaszcza modele wykonane we współpracy ze znanymi projektantami. Poza tym, w ofercie pojawiły się interesujące modele firmy Kershaw, w tym udany projekt Blur w kilku wersjach, a także świetne noże z serii ZT. Tradycyjnie już ofertę uzupełniają świetne noże takich firm jak Marttiini, Laguiole, Browning, Rough Rider i wiele innych.

Zgodnie z zapowiedzią, w nowej dostawie nie zabrakło materiałów do samodzielnej pracy. Gotowe do obróbki bloczki G10 doskonale nadające się na okładziny, gotowe do oprawy blanki, a także zestawy do samodzielnego uszycie skórzanej pochwy!

Oczywiście to nie wszystko, gdyż nie sposób opisać wszystkich nowości. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu i zapoznania się z pełną ofertą nowości!