Gadżety lubi każdy, bez względu na to, czy jest to ciekawy brelok, zawieszka do kluczy, mini łom, zestaw śrubokrętów, mini latarka, czy też oryginalny otwieracz do butelek. Jeżeli dany gadżet poza ciekawym wyglądem jest jeszcze użytecznym narzędziem, wówczas jego posiadanie sprawia jeszcze większą przyjemność. Dlatego warto spojrzeć na produkty firmy Swiss+Tech, która w tym temacie może naprawdę zaskoczyć każdego.

Oferta firmy to właśnie niesamowite gadżety, które znane są z bardzo wysokiej jakości wykonania oraz z przemyślanych projektów, dzięki którym są maksymalnie użytkowe. Każdy gadżet jaki opuszcza zakład jest dopracowany i doskonale spełnia swoje zadanie, a przy okazji efektownie wygląda.
Począwszy od najprostszych modeli, czyli MICRO-TOOLi, które mimo swojej kompaktowej formy oferują użytkownikowi bardzo przydatne, a co najważniejsze – działające narzędzia.

Mały, niepozorny kluczyk zawiera 6 narzędzi, a dodatkowo można przypiąć go do swoich kluczy, gdzie nie będzie budził zainteresowania. Oczywiście możemy sięgnąć po bardziej rozbudowany model, który posiada 8 narzędzi, a wymiarami niewiele różni się od poprzednika.

A może mini tool wyglądający jak klucz do samochodu, a dodatkowo zawierający latarkę, która pozwoli w nocy bez problemu odnaleźć zamek w drzwiach?

Nawet w tej grupie prostych z założenia gadżetów, znajdziemy „kombajn” który zawiera 19 narzędzi i również możemy nosić go przypiętego do kluczy!

Oczywiście nie tylko takie narzędzia znajdziemy w ofercie firmy. Znajdują się tutaj zarówno małe jak i pełnowymiarowe multitoole, ciekawe zestawy śrubokrętów, akcesoria samochodowe, latarki, a także ciekawa grupa narzędzi ratowniczych.

Ten mały brelok który możemy przypiąć do samochodowych kluczy zawiera zbijak do szyb, ostrze do cięcia pasów bezpieczeństwa, alarm dźwiękowy, latarkę, awaryjne czerwone światło, miernik ciśnienia w oponach, a także miernik głębokości bieżnika. Można śmiało powiedzieć, iż taki mały niezbędnik powinien się znaleźć w każdym aucie!

Jednym z ciekawych narzędzi z oferty jest mały multi-tool o nazwie Vintage™ 8-in-1 Corkscrew Tool.

Po rozłożeniu ramion mamy dostęp do pełnowymiarowego korkociągu, którym bez problemu otworzymy każdą zakorkowaną butelkę.

Poza tym, w jednym ramieniu znajduje się diodowa latarka (wymienne baterie), która świeci mocnym i jasnym światłem.

W drugim ramieniu umieszczono kilka przydatnych narzędzi:
– otwieracz do butelek,
– płask śrubokręt,
– śrubokręt typu Philips,
– głownia plain.

Mimo niewielkich rozmiarów (złożony – 70 x 32 x 13 milimetrów) tool spełnia swoje zadanie i każde narzędzie sprawuje się doskonale. Możemy bez problemy przypiąć go jako brelok do kluczy (posiada uszko do założenia łańcuszka), albo nosić luzem w kieszeni. Świetny gadżet dla każdego miłośnika zakorkowanych trunków!

Każde narzędzie z firmy SwissTech to przemyślany i co najważniejsze – w pełni funkcjonalny projekt. Ponadto produkty cechuje staranność wykonania i bardzo zachęcająca cena. Można śmiało powiedzieć, iż na rynku gadżetów w skali micro firma nie ma sobie równych.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie będą mogli Państwo zapoznać się z wszystkimi produktami firmy SwissTech.