Wśród wielu różnych multitooli jakie są dostępne na rynku, warto spojrzeć na narzędzia produkowane przez firmę SCHRADE, a szczególnie na model o nazwie Schrade Tough Tool.

Jest to pełnowymiarowe narzędzie, które łączy w sobie kombinerki oraz zestaw przydatnych dodatków, które świetnie potrafią zastąpić podręczną skrzynkę narzędziową.
Schrade Tough to przede wszystkim duże kombinerki, które dodatkowo wyposażone zostały w szczęki do cięcia drutu. Wewnętrza część szczęk posiada profilowane nacięcia, dzięki którym łatwiej chwycić i trzymać dany przedmiot. Przy pomocy kombinerek bez problemu poradzimy sobie również z odkręceniem śrub, co umożliwia odpowiedni kształt szczęk.

Odpowiednią siłę nacisku szczęk zapewniają długie i wygodne ramiona toola, które doskonale układają się w dłoni i pozwalają na efektywną pracę. Każde ramię wykonane zostało z grubej stalowej blachy, dzięki czemu są one sztywne i wytrzymałe.

Ramiona toola kryją w sobie narzędzia, które zostały dobrane tak, by można było wykonać nimi jak najwięcej prac. Znajdziemy tutaj najpotrzebniejsze narzędzia:
– otwieracz do puszek i kapsli, śrubokręt PHILIPS, narzędzie do cięcia taśm i sznurków, głownia plain, pilnik do metalu,

– nożyczki, piła do drewna, głownia combo (częściowo ząbkowana), duży płaski śrubokręt z przyrządem do ściągania izolacji, mały płaski śrubokręt.

Schrade Tough dostępny jest w dwóch wersjach – czarnej i srebrnej, także każdy może dobrać odpowiadający mu kolor. W komplecie otrzymujemy również bardzo praktyczny pouch wykonany z grubego i mocnego materiału, który pozwoli na noszenia toola na pasie.

Tough to ciekawe narzędzie, które oferuje dobrą jakość i wytrzymałość. Doskonały stosunek jakości do ceny czyni z niego toola, którym warto się zainteresować i bliżej przyjrzeć.

Zapraszamy do naszego sklepu i zapoznania się z pełną ofertą multitooli oraz innych ciekawych narzędzi.