Już w ubiegłym tygodniu pisaliśmy, iż dotarła do nas wrześniowa dostawa, a dzisiaj możemy zaprezentować kilka pozycji jakie się w niej pojawiły.

Przede wszystkim pojawiła się spora ilość noży firmy SVORD, czyli znanych i popularnych modeli friction folder. Ofertę klasycznych konstrukcji uzupełniają fantastyczne scyzoryki, zarówno te bardzo klasyczne, jak i z odrobiną humoru (seria Zombie). Miłośnicy klasycznych noży o stałej głowni powinni zainteresować się ciekawymi nożami Old Hickory produkowanymi przez firmę OKC (Ontario Knife Company). Ta seria jest znana od 1924 roku i nadal produkowana jest w USA. Miłośnicy wschodnich klimatów mogą przyjrzeć się bogatej ofercie różnorodnych modeli Higonokami.

Z nowoczesnych konstrukcji warto przyjrzeć się nowościom od firmy Kizer oraz Real Steel. Te dwie firmy niejednego miłośnika noży potrafią zaskoczyć zarówno doskonałymi materiałami,  jak i jakością wykonania.  Znajdzie się tutaj zarówno stal S35VN, jak i łożyskowane głownie. Oczywiście nie zabrakło sporo modeli Kershawa, który doskonale rozumie potrzeby użytkowników i powiększa swoją ofertę o coraz to nowsze i ciekawsze wzory.

Warto również spojrzeć na ciekawe pozycje od firmy Timberline, a zwłaszcza na model Workhorse, który jest świetnym nożem użytkowym. Na pewno ciekawym modele będzie również mały nóż o stałej głowni, który wykonany został z połączenia stali i G10.

Tradycyjnie już w dostawie pojawiła się moc ostrzałek. Od małych ostrzałek kieszonkowych, przez ostrzałki do noży kuchennych, aż po systemy ostrzące. Do tego multitoole, taktyczne długopisy, terenowe sztućce i wiele innych fantastycznych dodatków.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z nowościami. Poniżej prezentujemy zaledwie małą część tego, co czeka na Państwa w naszym sklepie.