Każdy z nas lubi ciekawe gadżety, które poza ciekawym wyglądem stanowią dodatkowo przydatne narzędzia. Wszelkiego rodzaju otwieracze do butelek, długopisy, mini toole, latarki, zapalniczki i inne tego typu fantastyczne akcesoria znajdziemy w ofercie brytyjskiej firmy True Utility.

Ilość dostępnych zestawów jest naprawdę spora i każdy miłośnik takich „przydasiów” znajdzie tutaj coś dla siebie.

Każdy z gadżetów został zapakowany w bardzo ciekawe pudełko, które samo w sobie jest ciekawym gadżetem.

Otóż po wyjęciu wkładki z tworzywa która trzyma zawartość i po usunięciu papierowej ulotki użytkownik otrzymuje wodoodporne pudełko, które doskonale nadaje się do przechowywania drobiazgów. Możemy do niego włożyć np. banknoty i ważne dokumenty, gdy będąc w terenie boimy się o ich zamoknięcie. Pudełko świetnie nadaje się na survivalowy organizer, w którym będziemy bezpiecznie przechowywać zapałki, scyzoryk, trytytki, kawałek paracordu i wszystko to, co chcemy mieć w takim organizerze. Można wykorzystać pudełko i zrobić z niego apteczkę, bo wnętrze bez problemu pomieści podstawowe elementy niezbędne do udzielania pierwszej pomocy.

Zapięcie pudełka zostało zaprojektowane tak, iż bez problemu możemy obsługiwać je jedną ręką, a dodatkowo na wieczku znajduje się zaczep, który pozwala na podpięcie karabińczyka, paracordu albo smyczy.

A jak wygląda zawartość przykładowego pudełka? Przyjrzyjmy się zestawowi oznaczonemu jako True Utility Minimalist TU208.

Jest to narzędzie typu mini tool, które mimo niewielkich rozmiarów kryje w sobie aż siedem przydatnych funkcji.

Całość wykonana została ze stali 420, która jest stalą nierdzewną.
A co skrywa w sobie to kompaktowe narzędzie?

  • otwieracz do kapsli
  • składany nóż
  • mały i duży płaski śrubokręt
  • śrubokręt krzyżakowy Philips
  • pilniczek
  • narzędzie do zdejmowania izolacji i cięcia linek
  • karabińczyk do kluczy

Mimo, iż cały mini tool jest mniejszy niż wskazujący palec, to zawarte w nim narzędzia pozwalają na wygodne i bezpieczne używanie. Długość złożonego to zaledwie 85 milimetrów, a jego szerokość to 20 milimetrów.
Niska waga (39 g) pozwala np. na przypięcie mini toola do kluczy, w czym przydatny będzie oczywiście karabińczyk. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby narzędzie nosić luzem w kieszeni, tudzież dopiąć je tam, gdzie tylko mamy ochotę.

True Utility Minimalist to małe, niepozorne, ale bardzo przydatne narzędzie, które idealnie sprawdzi się w sytuacjach podbramkowych. Swoim wyglądem bardziej przypomina ciekawy brelok, więc nie będzie budzić nadmiernego zainteresowania u osób postronnych.

Cała seria True Utility pozwala każdemu wybrać narzędzia, które będą spełniać indywidualne oczekiwania. Szeroki wybór daje możliwość zorganizowania wymarzonego edc, a pudełka pozwolą na dodatkowe możliwości. Każdy z zestawów wygląda bardzo efektownie i biorąc pod uwagę atrakcyjną cenę, może stanowić fantastyczną propozycję na prezent z okazji zbliżających się świąt.

Zapraszamy do naszego sklepu i zapoznania się z pełną ofertą True Utility, a także z innymi ciekawymi akcesoriami jakie posiadamy w ciągłej sprzedaży.