Dostawa dotarła i już można zapoznać się z nią w naszym sklepie.

W najnowszej dostawie znajdą Państwo szeroki wybór nowoczesnych noży składanych firmy Browning, Kershaw, Case, Benchmark, Deejo oraz innych wiodących marek. Poza nimi pojawiła się duża oferta noży nieskładanych, w tym ciekawe modele firmy Browning z serii Black Label. Poza nimi spora ilość klasycznych scyzoryków (Cannon, Rough Rider, Imperial, Old Bear), pięknych noży z damastu, a także interesujących historycznych miniatur.

Oczywiście w dostawie nie mogło zabraknąć cięższego sprzętu, więc nasza oferta powiększyła się o świetne toporki, maczety, a także miecze.

Nie zapomnieliśmy również o ciekawych gadżetach, więc znajdą Państwo szeroki asortyment produktów firmy NiteIze, a także różne rodzaje ostrzałek, kleje do gwintów, uniwersalne pochwy, oraz sprzęt turystyczny (krzesiwa, składane saperki). Pojawił się również spory wybór brzytew, a także skórzanych pasów do ostrzenia.

Poniżej znajdą Państwo odnośniki do wszystkich nowości, jakie już dostępne są w naszym sklepie. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z szeroką ofertą!

I jeszcze garść zdjęć niektórych wybranych pozycji!